Naše služby

Ubytováváte hosty z Čech nebo i zahraničí? Máte spoustu starostí s evidencí hostů, místními poplatky a Cizineckou policií?

Domovní kniha.cz vše zařídí za vás. Ještě před příjezdem můžete poslat e-mailem svým hostům registrační formuláře, které snadno online vyplní a podepíší třeba prstem na displeji. Pokud něco chybí, kniha vás a vaše hosty upozorní a vy tak máte nad vším 100% kontrolu. Po příjezdu hostů pak už jen v aplikaci Domovní kniha.cz jednoduše potvrdíte odeslání vyplněných formulářů na příslušné úřady.

A místní poplatky? Domovní kniha.cz vás každý měsíc ve správném termínu upozorní kolik a na jaký účet zaplatit.

Domovní kniha.cz za vás zajistí plnění legislativních povinností spojených s evidencí hostů. Vy máte naprostou jistotu, že je vše podle aktuálních předpisů a úřady si na vás nepřijdou.

Jednoduché, rychlé, bezpečné.

Chcete si to vyzkoušet? Zavolejte na +420 723 616 880 nebo nám napište na info@domovnikniha.cz.

Jednoduchá a spolehlivá evidence hostů

Ubytovatel musí plnit zákon o místních poplatcích i zákon o pobytu cizinců. Nebojte, nebudeme je tu citovat, ale přesně je známe. S námi se můžete spolehnout, že vaše evidence bude splňovat všechny požadavky a úřady si na Vás nepřijdou.

Registrační formuláře pro hosty Online

První zážitek hosta ve Vašem ubytování nemusí být zdlouhavé čekání, než opíšete jeho údaje do vaší evidence. Hostům můžete poslat formulář pro vyplnění údajů dopředu a první věc, kterou u Vás host zažije, může být třeba welcome drink.

Automatický reporting na Cizineckou policii

Pokud ubytováváte i cizince, je potřeba je registrovat na Cizinecké policii. I to zvládneme za Vás. Po příjezdu hostů odešle naše Domovní kniha.cz nezbytný reporting zcela automaticky.

Napojení na Airbnb

Pokud používáte pro rezervace ve vašem ubytování Airbnb, naše Domovní kniha hosty automaticky zaeviduje a vytvoří odkaz na formuláře k doplnění údajů. Tento odkaz můžete hostům poslat do Airbnb chatu.