Ceník

Nechceme vás zatěžovat paušální platbou i v případě, když zrovna není sezona nebo nemáte hosty. Proto máme ceník za naše služby nastavený podle skutečného počtu vyplněných formulářů, tedy i vašich platících hostů.

Cena za vyplněný registrační formulář činí 10 Kč bez DPH

  • Příklad ceníku: 20 formulářů (tj. hostů) za měsíc = platba 200 Kč bez DPH

Aktuálně nabízíme tato rozšíření

  • Guesty for Pros: Integrace s channel managerem Guesty. Toto řešení umožňuje propojení vašich rezervací z AirbnbBooking.com s vaší domovní knihou. Integrace je možná pouze s verzí Guesty for Pros.
  • TTLock: Integrace s chytrými zámky TTLock. Domovní kniha za vás automaticky vygeneruje kódy k zámkům. Po vyplnění registračních údajů pošle kódy vašim hostům.

Pokud máte o tato rozšíření zájem, kontaktujte nás. Cenu individuálně přizpůsobíme vašemu účtu.

Pro vyzkoušení naší služby získáte zdarma kredit na 15 registračních formulářů.

U měsíčního počtu registračních formulářů nad 50 kusů je možný individuální ceník.
Neváhejte se na nás obrátit na info@domovnikniha.cz nebo telefonicky na čísle +420 723 616 880.

  • Platíte částku podle skutečného počtu vyplněných registračních formulářů v uplynulém kalendářním měsíci. Bez ohledu na to, kolik dní u Vás hosté strávili.
  • Platíte pohodlně kartou online. Kartu si navíc může vaše banka zapamatovat a další měsíc nemusíte již nic vypisovat. Tato metoda je 100% bezpečná. Komunikace s bankou je velmi důkladně šifrována. Číslo vaší karty neznáme a nemáme k němu přístup.
  • Může se stát, že host nepřijede, i když měl již všechno vyplněné. Již vyplněné formuláře můžete měnit nebo i rušit zpětně a my vás nechceme připravit o již provedenou platbu za formulář, který jste však později rušili. Proto se faktura počítá z rozdílu počtu reportovaných registračních formulářů od začátku používání domovní knihy.